Vrijstaande woning Herenweg 1 Aagtekerke

Herenweg 1, 4363 NS Aagtekerke

126 m² Bouwjaar 1981 3 kamers 3 slaapkamers Label B

Herenweg 1 is een vrijstaande woning in Aagtekerke, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 87632 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
87632 m²
Inhoud
501 m³
Kamers
3
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€2.115.000 tot €2.365.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Herenweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herenweg 1

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

11.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.1 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.2 km
Horeca

Restaurant

2.9 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

11.4 km
Cultuur

Bioscoop

13.7 km

Buurtinformatie in Aagtekerke

310 Inwoners
90 Huishoudens
3.3 Gem. huishoudensgrootte
106 Woningvoorraad
€512.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Aagtekerke
85% Koopwoningen
33 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herenweg 1

Vergelijkbare woningen in Aagtekerke

Veelgestelde vragen over Herenweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Herenweg 1?

De prijsindicatie voor Herenweg 1 ligt rond €2.115.000 tot €2.365.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Aagtekerke is €512.000. Dat komt neer op circa €4.063 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herenweg 1 zich tot de wijk Verspreide huizen Aagtekerke?

Herenweg 1 is een vrijstaande woning van 126 m² in de wijk Verspreide huizen Aagtekerke. De buurt telt 106 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 33 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herenweg 1?

Herenweg 1 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen Aagtekerke, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Herenweg 1 vergeleken met de buurt?

Herenweg 1 heeft 126 m² woonoppervlakte en 501 m³ inhoud. Het perceel is 87632 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Verspreide huizen Aagtekerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herenweg 1 en wat betekent dat?

Herenweg 1 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Herenweg 1?

Herenweg 1 heeft 3 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Aagtekerke?

De wijk Verspreide huizen Aagtekerke in Aagtekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Aagtekerke?

Vanuit Herenweg 1 in Verspreide huizen Aagtekerke bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 11.6 km, snelwegoprit op 3.4 km.