Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1949
- Woonoppervlakte
- 210 m²
- Perceeloppervlakte
- 1230 m²
Vinkelaan 22 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m² en een perceel van 1230 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €790.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vinkelaan 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied is €790.000. Dat komt neer op circa €3.762 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVinkelaan 22 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied. De buurt telt 150 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 52 inwoners per km².
Vinkelaan 22 is een woonhuis in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Vinkelaan 22 heeft 210 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1230 m². In Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €790.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €790.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Vinkelaan 22 in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vinkelaan 22: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2.2 km.
Recreatie nabij Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied: restaurant (1.3 km), cafe (1.6 km).
Een woningrapport voor Vinkelaan 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1949, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.