Vrijstaande woning Vinkelaan 8 Wassenaar

Vinkelaan 8, 2245 AH Wassenaar

219 m² Bouwjaar 1980 7 kamers 7 slaapkamers Label B

Vinkelaan 8 is een vrijstaande woning in Wassenaar, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m², een perceel van 426 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €790.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
219 m²
Perceeloppervlakte
426 m²
Inhoud
971 m³
Kamers
7
Slaapkamers
7
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.065.000 tot €1.315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Vinkelaan 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vinkelaan 8

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Wassenaar

390 Inwoners
175 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
150 Woningvoorraad
€790.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied
81% Koopwoningen
52 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vinkelaan 8

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Wassenaar
Buurt
Verspreide huizen Raaphorst en in poldergebied
Postcode
2245 AH

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Vinkelaan 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Vinkelaan 8?

De prijsindicatie voor Vinkelaan 8 ligt rond €1.065.000 tot €1.315.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied is €790.000. Dat komt neer op circa €3.607 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vinkelaan 8 zich tot de wijk Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied?

Vinkelaan 8 is een vrijstaande woning van 219 m² in de wijk Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied. De buurt telt 150 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 52 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vinkelaan 8?

Vinkelaan 8 is een vrijstaande woning in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vinkelaan 8 vergeleken met de buurt?

Vinkelaan 8 heeft 219 m² woonoppervlakte en 971 m³ inhoud. Het perceel is 426 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €790.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vinkelaan 8 en wat betekent dat?

Vinkelaan 8 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Vinkelaan 8?

Vinkelaan 8 heeft 7 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied?

De wijk Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €790.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied?

Vanuit Vinkelaan 8 in Verspr.h. Raaphorst en in poldergebied bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.