Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1926
- Woonoppervlakte
- 185 m²
- Perceeloppervlakte
- 261 m²
- Inhoud
- 590 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Hogeweg 16 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 261 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hogeweg 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
1.6 kmCafé
4 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
4.2 kmDe prijsindicatie voor Hogeweg 16 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Wassenaar is €1.269.000. Dat komt neer op circa €6.859 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHogeweg 16 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Nieuw-Wassenaar. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.225 inwoners per km².
Hogeweg 16 is een woonhuis in Nieuw-Wassenaar, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hogeweg 16 heeft 185 m² woonoppervlakte en 590 m³ inhoud. Het perceel is 261 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Nieuw-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hogeweg 16 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-11-10. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Hogeweg 16 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Nieuw-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.269.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Hogeweg 16 in Nieuw-Wassenaar bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hogeweg 16: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.9 km.