Villa, vrijstaande woning Wittenburgerweg 124 Wassenaar

Wittenburgerweg 124, 2244 CG Wassenaar

298 m² Bouwjaar 1928 13 kamers 6 slaapkamers Label G

Wittenburgerweg 124 is een villa, vrijstaande woning in Wassenaar, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 298 m², een perceel van 1167 m² en 13 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
298 m²
Perceeloppervlakte
1167 m²
Inhoud
1151 m³
Kamers
13
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.700.000 tot €1.950.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Wittenburgerweg 124

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wittenburgerweg 124

Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, zijtuin en zonneterras

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1450 Inwoners
550 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€1.269.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Wassenaar
87% Koopwoningen
1.225 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wittenburgerweg 124

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Wittenburgerweg 124

Wat is de geschatte woningwaarde van Wittenburgerweg 124?

De prijsindicatie voor Wittenburgerweg 124 ligt rond €1.700.000 tot €1.950.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Wassenaar is €1.269.000. Dat komt neer op circa €4.258 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wittenburgerweg 124 zich tot de wijk Nieuw-Wassenaar?

Wittenburgerweg 124 is een villa, vrijstaande woning van 298 m² in de wijk Nieuw-Wassenaar. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wittenburgerweg 124?

Wittenburgerweg 124 is een villa, vrijstaande woning in Nieuw-Wassenaar, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wittenburgerweg 124 vergeleken met de buurt?

Wittenburgerweg 124 heeft 298 m² woonoppervlakte en 1151 m³ inhoud. Het perceel is 1167 m². Met 13 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Nieuw-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wittenburgerweg 124 en wat betekent dat?

Wittenburgerweg 124 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-14. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wittenburgerweg 124?

Wittenburgerweg 124 heeft 13 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Wassenaar?

De wijk Nieuw-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.269.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.