Villa, 2-onder-1-kapwoning Teylingerhorstlaan 21 Wassenaar

Teylingerhorstlaan 21, 2244 EK Wassenaar

268 m² Bouwjaar 1932 7 kamers 6 slaapkamers Label G

Teylingerhorstlaan 21 is een villa, 2-onder-1-kapwoning in Wassenaar, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 268 m², een perceel van 770 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Villa, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
268 m²
Perceeloppervlakte
770 m²
Inhoud
1106 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.525.000 tot €1.775.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met leisteen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Teylingerhorstlaan 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Teylingerhorstlaan 21

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en monument

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (214.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1450 Inwoners
550 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€1.269.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Wassenaar
87% Koopwoningen
1.225 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Teylingerhorstlaan 21

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Teylingerhorstlaan 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Teylingerhorstlaan 21?

De prijsindicatie voor Teylingerhorstlaan 21 ligt rond €1.525.000 tot €1.775.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Wassenaar is €1.269.000. Dat komt neer op circa €4.735 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Teylingerhorstlaan 21 zich tot de wijk Nieuw-Wassenaar?

Teylingerhorstlaan 21 is een villa, 2-onder-1-kapwoning van 268 m² in de wijk Nieuw-Wassenaar. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Teylingerhorstlaan 21?

Teylingerhorstlaan 21 is een villa, 2-onder-1-kapwoning in Nieuw-Wassenaar, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Teylingerhorstlaan 21 vergeleken met de buurt?

Teylingerhorstlaan 21 heeft 268 m² woonoppervlakte en 1106 m³ inhoud. Het perceel is 770 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Nieuw-Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Teylingerhorstlaan 21 en wat betekent dat?

Teylingerhorstlaan 21 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-28. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Teylingerhorstlaan 21?

Teylingerhorstlaan 21 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 214 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Wassenaar?

De wijk Nieuw-Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.269.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.