Streetview Buurtweg 161 Wassenaar

Buurtweg 161, 2244 BJ Wassenaar

260 m² Bouwjaar 1922 Label G

Buurtweg 161 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m² en een perceel van 570 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €817.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
260 m²
Perceeloppervlakte
570 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Buurtweg 161

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buurtweg 161

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

235 Inwoners
95 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
97 Woningvoorraad
€817.000 Gem. woningwaarde Duindigt met Groenendaal
64% Koopwoningen
99 Inwoners per km²

Locatie van Buurtweg 161

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Buurtweg 161

Wat is de geschatte woningwaarde van Buurtweg 161?

De gemiddelde woningwaarde in Duindigt met Groenendaal is €817.000. Dat komt neer op circa €3.142 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buurtweg 161 zich tot de wijk Duindigt met Groenendaal?

Buurtweg 161 is een woonhuis van 260 m² in de wijk Duindigt met Groenendaal. De buurt telt 97 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 99 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buurtweg 161?

Buurtweg 161 is een woonhuis in Duindigt met Groenendaal, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Buurtweg 161 vergeleken met de buurt?

Buurtweg 161 heeft 260 m² woonoppervlakte. Het perceel is 570 m². In Duindigt met Groenendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €817.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buurtweg 161 en wat betekent dat?

Buurtweg 161 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-11-05. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Duindigt met Groenendaal?

De wijk Duindigt met Groenendaal in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €817.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duindigt met Groenendaal?

Vanuit Buurtweg 161 in Duindigt met Groenendaal bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.