Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1952
- Woonoppervlakte
- 496 m²
- Perceeloppervlakte
- 6480 m²
Groot Haesebroekseweg 7 A is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 496 m² en een perceel van 6480 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groot Haesebroekseweg 7 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
2 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Drie Papegaaien is €1.198.000. Dat komt neer op circa €2.415 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroot Haesebroekseweg 7 A is een woonhuis van 496 m² in de wijk Drie Papegaaien. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 784 inwoners per km².
Groot Haesebroekseweg 7 A is een woonhuis in Drie Papegaaien, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Groot Haesebroekseweg 7 A heeft 496 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6480 m². In Drie Papegaaien ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Groot Haesebroekseweg 7 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
De wijk Drie Papegaaien in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.198.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Groot Haesebroekseweg 7 A in Drie Papegaaien bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groot Haesebroekseweg 7 A: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Drie Papegaaien: restaurant (0.5 km), cafe (1.3 km).