Vrijstaande woning Hazelaan 4 Wassenaar

Hazelaan 4, 2243 EJ Wassenaar

502 m² Bouwjaar 1929 16 kamers 7 slaapkamers Label C

Hazelaan 4 is een vrijstaande woning in Wassenaar, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 502 m², een perceel van 1732 m² en 16 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €2.123.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
502 m²
Perceeloppervlakte
1732 m²
Inhoud
2317 m³
Kamers
16
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€4.290.000 tot €4.540.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hazelaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hazelaan 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
206.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.08 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1350 Inwoners
520 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
557 Woningvoorraad
€2.123.000 Gem. woningwaarde De Kieviet
84% Koopwoningen
474 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hazelaan 4

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Hazelaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Hazelaan 4?

De prijsindicatie voor Hazelaan 4 ligt rond €4.290.000 tot €4.540.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kieviet is €2.123.000. Dat komt neer op circa €4.229 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hazelaan 4 zich tot de wijk De Kieviet?

Hazelaan 4 is een vrijstaande woning van 502 m² in de wijk De Kieviet. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 474 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hazelaan 4?

Hazelaan 4 is een vrijstaande woning in De Kieviet, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hazelaan 4 vergeleken met de buurt?

Hazelaan 4 heeft 502 m² woonoppervlakte en 2317 m³ inhoud. Het perceel is 1732 m². Met 16 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In De Kieviet ligt de gemiddelde woningwaarde op €2.123.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hazelaan 4 en wat betekent dat?

Hazelaan 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-03-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hazelaan 4?

Hazelaan 4 heeft 16 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Kieviet?

De wijk De Kieviet in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €2.123.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kieviet?

Vanuit Hazelaan 4 in De Kieviet bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.