Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 577 m²
- Perceeloppervlakte
- 5560 m²
Groot Haesebroekseweg 2 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 577 m² en een perceel van 5560 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groot Haesebroekseweg 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
2 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Drie Papegaaien is €1.198.000. Dat komt neer op circa €2.076 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroot Haesebroekseweg 2 is een woonhuis van 577 m² in de wijk Drie Papegaaien. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 784 inwoners per km².
Groot Haesebroekseweg 2 is een woonhuis in Drie Papegaaien, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Groot Haesebroekseweg 2 heeft 577 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5560 m². In Drie Papegaaien ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Drie Papegaaien in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.198.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Groot Haesebroekseweg 2 in Drie Papegaaien bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groot Haesebroekseweg 2: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Drie Papegaaien: restaurant (0.5 km), cafe (1.3 km).
Een woningrapport voor Groot Haesebroekseweg 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Drie Papegaaien. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1920, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.