Villa, vrijstaande woning Van Bergenlaan 8 Wassenaar

Van Bergenlaan 8, 2242 PV Wassenaar

296 m² Bouwjaar 1973 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Van Bergenlaan 8 is een villa, vrijstaande woning in Wassenaar, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 296 m², een perceel van 1620 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.838.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
296 m²
Perceeloppervlakte
1620 m²
Inhoud
1152 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€2.490.000 tot €2.740.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Van Bergenlaan 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Bergenlaan 8

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
112.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.7 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Wassenaar

340 Inwoners
175 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
139 Woningvoorraad
€1.838.000 Gem. woningwaarde Rijksdorp met De Pan
83% Koopwoningen
335 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Bergenlaan 8

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Van Bergenlaan 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Bergenlaan 8?

De prijsindicatie voor Van Bergenlaan 8 ligt rond €2.490.000 tot €2.740.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijksdorp met De Pan is €1.838.000. Dat komt neer op circa €6.209 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Bergenlaan 8 zich tot de wijk Rijksdorp met De Pan?

Van Bergenlaan 8 is een villa, vrijstaande woning van 296 m² in de wijk Rijksdorp met De Pan. De buurt telt 139 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 335 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Bergenlaan 8?

Van Bergenlaan 8 is een villa, vrijstaande woning in Rijksdorp met De Pan, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Bergenlaan 8 vergeleken met de buurt?

Van Bergenlaan 8 heeft 296 m² woonoppervlakte en 1152 m³ inhoud. Het perceel is 1620 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Rijksdorp met De Pan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.838.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Bergenlaan 8 en wat betekent dat?

Van Bergenlaan 8 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Bergenlaan 8?

Van Bergenlaan 8 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Rijksdorp met De Pan?

De wijk Rijksdorp met De Pan in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.838.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijksdorp met De Pan?