Vrijstaande woning Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3 Wassenaar

Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3, 2242 PS Wassenaar

228 m² Bouwjaar 1956 7 kamers 5 slaapkamers Label F

Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3 is een vrijstaande woning in Wassenaar, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 228 m², een perceel van 2036 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.838.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
228 m²
Perceeloppervlakte
2036 m²
Inhoud
846 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.260.000 tot €1.510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Wassenaar

340 Inwoners
175 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
139 Woningvoorraad
€1.838.000 Gem. woningwaarde Rijksdorp met De Pan
83% Koopwoningen
335 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3?

De prijsindicatie voor Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3 ligt rond €1.260.000 tot €1.510.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijksdorp met De Pan is €1.838.000. Dat komt neer op circa €8.061 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3 zich tot de wijk Rijksdorp met De Pan?

Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3 is een vrijstaande woning van 228 m² in de wijk Rijksdorp met De Pan. De buurt telt 139 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 335 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3?

Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3 is een vrijstaande woning in Rijksdorp met De Pan, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3 vergeleken met de buurt?

Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3 heeft 228 m² woonoppervlakte en 846 m³ inhoud. Het perceel is 2036 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Rijksdorp met De Pan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.838.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3 en wat betekent dat?

Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-08-12. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3?

Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 3 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Rijksdorp met De Pan?

De wijk Rijksdorp met De Pan in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.838.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.