Streetview Vleysmanlaan 12 Wassenaar

Vleysmanlaan 12, 2242 PN Wassenaar

437 m² Bouwjaar 1988 Label A

Vleysmanlaan 12 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 437 m² en een perceel van 2716 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.838.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
437 m²
Perceeloppervlakte
2716 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Vleysmanlaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vleysmanlaan 12

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Wassenaar

340 Inwoners
175 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
139 Woningvoorraad
€1.838.000 Gem. woningwaarde Rijksdorp met De Pan
83% Koopwoningen
335 Inwoners per km²

Locatie van Vleysmanlaan 12

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Vleysmanlaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Vleysmanlaan 12?

De prijsindicatie voor Vleysmanlaan 12 ligt rond €1.910.000 tot €2.160.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijksdorp met De Pan is €1.838.000. Dat komt neer op circa €4.206 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vleysmanlaan 12 zich tot de wijk Rijksdorp met De Pan?

Vleysmanlaan 12 is een woonhuis van 437 m² in de wijk Rijksdorp met De Pan. De buurt telt 139 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 335 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vleysmanlaan 12?

Vleysmanlaan 12 is een woonhuis in Rijksdorp met De Pan, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vleysmanlaan 12 vergeleken met de buurt?

Vleysmanlaan 12 heeft 437 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2716 m². In Rijksdorp met De Pan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.838.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vleysmanlaan 12 en wat betekent dat?

Vleysmanlaan 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Rijksdorp met De Pan?

De wijk Rijksdorp met De Pan in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.838.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijksdorp met De Pan?

Vanuit Vleysmanlaan 12 in Rijksdorp met De Pan bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rijksdorp met De Pan?