Villa, vrijstaande woning Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A Wassenaar

Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A, 2242 PS Wassenaar

316 m² Bouwjaar 1971 8 kamers 5 slaapkamers Label D

Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A is een villa, vrijstaande woning in Wassenaar, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 316 m², een perceel van 5070 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.838.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
316 m²
Perceeloppervlakte
5070 m²
Inhoud
1339 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€2.365.000 tot €2.615.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A

Energielabel

Energieklasse
D
Verwarming
Cv-ketel, heteluchtverwarming en open haard

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Wassenaar

340 Inwoners
175 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
139 Woningvoorraad
€1.838.000 Gem. woningwaarde Rijksdorp met De Pan
83% Koopwoningen
335 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A?

De prijsindicatie voor Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A ligt rond €2.365.000 tot €2.615.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijksdorp met De Pan is €1.838.000. Dat komt neer op circa €5.816 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A zich tot de wijk Rijksdorp met De Pan?

Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A is een villa, vrijstaande woning van 316 m² in de wijk Rijksdorp met De Pan. De buurt telt 139 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 335 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A?

Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A is een villa, vrijstaande woning in Rijksdorp met De Pan, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A vergeleken met de buurt?

Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A heeft 316 m² woonoppervlakte en 1339 m³ inhoud. Het perceel is 5070 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Rijksdorp met De Pan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.838.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A en wat betekent dat?

Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A?

Laan van Rhemen van Rhemenshuizen 1 A heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rijksdorp met De Pan?

De wijk Rijksdorp met De Pan in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.838.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.