Streetview Thijsselaan 59 Wageningen

Thijsselaan 59, 6705 AM Wageningen

181 m² Bouwjaar 1958 8 kamers 5 slaapkamers Label F

Thijsselaan 59 is een woonhuis in Wageningen, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 1356 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €921.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
1356 m²
Inhoud
763 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Thijsselaan 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Thijsselaan 59

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
263.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
358.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.31 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wageningen

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Wageningen

1250 Inwoners
535 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
516 Woningvoorraad
€921.000 Gem. woningwaarde Wageningen-Hoog
97% Koopwoningen
1.054 Inwoners per km²

Locatie van Thijsselaan 59

Vergelijkbare woningen in Wageningen

Veelgestelde vragen over Thijsselaan 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Thijsselaan 59?

De gemiddelde woningwaarde in Wageningen-Hoog is €921.000. Dat komt neer op circa €5.088 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Thijsselaan 59 zich tot de wijk Wageningen-Hoog?

Thijsselaan 59 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Wageningen-Hoog. De buurt telt 516 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.054 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Thijsselaan 59?

Thijsselaan 59 is een woonhuis in Wageningen-Hoog, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Thijsselaan 59 vergeleken met de buurt?

Thijsselaan 59 heeft 181 m² woonoppervlakte en 763 m³ inhoud. Het perceel is 1356 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Wageningen-Hoog ligt de gemiddelde woningwaarde op €921.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Thijsselaan 59 en wat betekent dat?

Thijsselaan 59 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-01-11. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Thijsselaan 59?

Thijsselaan 59 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wageningen-Hoog?

De wijk Wageningen-Hoog in Wageningen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €921.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wageningen-Hoog?

Vanuit Thijsselaan 59 in Wageningen-Hoog bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.