Vrijstaande woning Hollandseweg 370 Wageningen

Hollandseweg 370, 6705 BE Wageningen

167 m² Bouwjaar 1957 7 kamers 6 slaapkamers Label F

Hollandseweg 370 is een vrijstaande woning in Wageningen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m², een perceel van 2075 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €921.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
2075 m²
Inhoud
775 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€805.000 tot €905.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
sheltered_position, in_green_area

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hollandseweg 370

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hollandseweg 370

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
241.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
351.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wageningen

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Wageningen

1250 Inwoners
535 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
516 Woningvoorraad
€921.000 Gem. woningwaarde Wageningen-Hoog
97% Koopwoningen
1.054 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hollandseweg 370

Vergelijkbare woningen in Wageningen

Veelgestelde vragen over Hollandseweg 370

Wat is de geschatte woningwaarde van Hollandseweg 370?

De prijsindicatie voor Hollandseweg 370 ligt rond €805.000 tot €905.000. De gemiddelde woningwaarde in Wageningen-Hoog is €921.000. Dat komt neer op circa €5.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hollandseweg 370 zich tot de wijk Wageningen-Hoog?

Hollandseweg 370 is een vrijstaande woning van 167 m² in de wijk Wageningen-Hoog. De buurt telt 516 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.054 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hollandseweg 370?

Hollandseweg 370 is een vrijstaande woning in Wageningen-Hoog, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hollandseweg 370 vergeleken met de buurt?

Hollandseweg 370 heeft 167 m² woonoppervlakte en 775 m³ inhoud. Het perceel is 2075 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Wageningen-Hoog ligt de gemiddelde woningwaarde op €921.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hollandseweg 370 en wat betekent dat?

Hollandseweg 370 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-07-12. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hollandseweg 370?

Hollandseweg 370 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wageningen-Hoog?

De wijk Wageningen-Hoog in Wageningen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €921.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wageningen-Hoog?

Vanuit Hollandseweg 370 in Wageningen-Hoog bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.