Streetview Familie Bronsweg 10 Wagenborgen

Familie Bronsweg 10, 9945 PR Wagenborgen

200 m² Bouwjaar 1965 Label D

Familie Bronsweg 10 is een woonhuis in Wagenborgen, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m² en een perceel van 1462 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €210.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
1462 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Familie Bronsweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Familie Bronsweg 10

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wagenborgen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

9.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

19.3 km

Buurtinformatie in Wagenborgen

1700 Inwoners
780 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
840 Woningvoorraad
€210.000 Gem. woningwaarde Wagenborgen
69% Koopwoningen
1.293 Inwoners per km²

Locatie van Familie Bronsweg 10

Vergelijkbare woningen in Wagenborgen

Veelgestelde vragen over Familie Bronsweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Familie Bronsweg 10?

De gemiddelde woningwaarde in Wagenborgen is €210.000. Dat komt neer op circa €1.050 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Familie Bronsweg 10 zich tot de wijk Wagenborgen?

Familie Bronsweg 10 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Wagenborgen. De buurt telt 840 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.293 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Familie Bronsweg 10?

Familie Bronsweg 10 is een woonhuis in Wagenborgen, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Familie Bronsweg 10 vergeleken met de buurt?

Familie Bronsweg 10 heeft 200 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1462 m². In Wagenborgen ligt de gemiddelde woningwaarde op €210.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Familie Bronsweg 10 en wat betekent dat?

Familie Bronsweg 10 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-07-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Wagenborgen?

De wijk Wagenborgen in Wagenborgen (Groningen) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €210.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wagenborgen?

Vanuit Familie Bronsweg 10 in Wagenborgen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 9.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wagenborgen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Familie Bronsweg 10: ziekenhuis op 9.8 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 5.3 km.