Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 225 m²
- Perceeloppervlakte
- 615 m²
- Inhoud
- 750 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Woubrechterf 79 is een woonhuis in Waddinxveen, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m², een perceel van 615 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €373.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Woubrechterf 79
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
6.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
6.9 kmDe prijsindicatie voor Woubrechterf 79 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidplas 80 is €373.000. Dat komt neer op circa €1.658 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWoubrechterf 79 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Zuidplas 80. De buurt telt 2.288 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.168 inwoners per km².
Woubrechterf 79 is een woonhuis in Zuidplas 80, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Woubrechterf 79 heeft 225 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 615 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 56 m² per kamer. In Zuidplas 80 ligt de gemiddelde woningwaarde op €373.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Woubrechterf 79 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-04-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Woubrechterf 79 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Zuidplas 80 in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €373.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Woubrechterf 79 in Zuidplas 80 bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Woubrechterf 79: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.4 km.