Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 304 m²
- Perceeloppervlakte
- 1000 m²
Onderweg 16 is een woonhuis in Waddinxveen, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 304 m² en een perceel van 1000 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €614.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Onderweg 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.5 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
2.2 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
7.4 kmRestaurant
1.7 kmCafé
3 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
8.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in West 2 is €614.000. Dat komt neer op circa €2.020 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOnderweg 16 is een woonhuis van 304 m² in de wijk West 2. De buurt telt 260 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 96 inwoners per km².
Onderweg 16 is een woonhuis in West 2, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Onderweg 16 heeft 304 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1000 m². In West 2 ligt de gemiddelde woningwaarde op €614.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk West 2 in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €614.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Onderweg 16 in West 2 bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Onderweg 16: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 3.6 km.
Recreatie nabij West 2: restaurant (1.7 km), cafe (3 km).
Een woningrapport voor Onderweg 16 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond West 2. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.