Villa, vrijstaande woning Rijndijk 300 Hazerswoude-Rijndijk

Rijndijk 300, 2394 CG Hazerswoude-Rijndijk

391 m² Bouwjaar 1890 8 kamers 5 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Rijndijk 300 is een villa, vrijstaande woning in Hazerswoude-Rijndijk, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 391 m², een perceel van 1130 m² en 8 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €345.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
391 m²
Perceeloppervlakte
1130 m²
Inhoud
1385 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.685.000 tot €1.935.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan water en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Rijndijk 300

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijndijk 300

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Hazerswoude-Rijndijk

2290 Inwoners
995 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
993 Woningvoorraad
€345.000 Gem. woningwaarde Zonneveld
64% Koopwoningen
5.820 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijndijk 300

Vergelijkbare woningen in Hazerswoude-Rijndijk

Veelgestelde vragen over Rijndijk 300

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijndijk 300?

De prijsindicatie voor Rijndijk 300 ligt rond €1.685.000 tot €1.935.000. De gemiddelde woningwaarde in Zonneveld is €345.000. Dat komt neer op circa €882 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijndijk 300 zich tot de wijk Zonneveld?

Rijndijk 300 is een villa, vrijstaande woning van 391 m² in de wijk Zonneveld. De buurt telt 993 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.820 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijndijk 300?

Rijndijk 300 is een villa, vrijstaande woning in Zonneveld, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijndijk 300 vergeleken met de buurt?

Rijndijk 300 heeft 391 m² woonoppervlakte en 1385 m³ inhoud. Het perceel is 1130 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Zonneveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €345.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijndijk 300 en wat betekent dat?

Rijndijk 300 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Rijndijk 300?

Rijndijk 300 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zonneveld?

De wijk Zonneveld in Hazerswoude-Rijndijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €345.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zonneveld?

Vanuit Rijndijk 300 in Zonneveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 0.9 km.