Woonboerderij, geschakelde woning Rooisestraat 6 Waalre

Rooisestraat 6, 5581 VN Waalre

110 m² Bouwjaar 1978 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Rooisestraat 6 is een woonboerderij, geschakelde woning in Waalre, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 3288 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
3288 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Beschutte ligging, buiten bebouwde kom en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rooisestraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rooisestraat 6

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
124.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.4%
CO₂-emissie
26 kg/m²
Geldig tot

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (200.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

8.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Waalre

6805 Inwoners
2890 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2999 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Waalre
77% Koopwoningen
2.774 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rooisestraat 6

Vergelijkbare woningen in Waalre

Veelgestelde vragen over Rooisestraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Rooisestraat 6?

De prijsindicatie voor Rooisestraat 6 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Waalre is €491.000. Dat komt neer op circa €4.464 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rooisestraat 6 zich tot de wijk Waalre?

Rooisestraat 6 is een woonboerderij, geschakelde woning van 110 m² in de wijk Waalre. De buurt telt 2.999 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.774 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rooisestraat 6?

Rooisestraat 6 is een woonboerderij, geschakelde woning in Waalre, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rooisestraat 6 vergeleken met de buurt?

Rooisestraat 6 heeft 110 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Het perceel is 3288 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Waalre ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rooisestraat 6 en wat betekent dat?

Rooisestraat 6 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-06-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rooisestraat 6?

Rooisestraat 6 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 200 m².

Hoe is de woningmarkt in Waalre?

De wijk Waalre in Waalre (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 6.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waalre?

Vanuit Rooisestraat 6 in Waalre bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 8.9 km, snelwegoprit op 3.7 km.