Eengezinswoning, vrijstaande woning Steph Zoetmulderdreef 103 Waalre

Steph Zoetmulderdreef 103, 5581 TJ Waalre

270 m² Bouwjaar 1987 9 kamers 6 slaapkamers Label C

Steph Zoetmulderdreef 103 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Waalre, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m², een perceel van 862 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
270 m²
Perceeloppervlakte
862 m²
Inhoud
1033 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, Beschutte ligging, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Steph Zoetmulderdreef 103

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steph Zoetmulderdreef 103

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
155.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
204.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.4%
CO₂-emissie
37.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Waalre

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

8.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Waalre

6805 Inwoners
2890 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2999 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Waalre
77% Koopwoningen
2.774 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Steph Zoetmulderdreef 103

Vergelijkbare woningen in Waalre

Veelgestelde vragen over Steph Zoetmulderdreef 103

Wat is de geschatte woningwaarde van Steph Zoetmulderdreef 103?

De prijsindicatie voor Steph Zoetmulderdreef 103 ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Waalre is €491.000. Dat komt neer op circa €1.819 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steph Zoetmulderdreef 103 zich tot de wijk Waalre?

Steph Zoetmulderdreef 103 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 270 m² in de wijk Waalre. De buurt telt 2.999 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.774 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steph Zoetmulderdreef 103?

Steph Zoetmulderdreef 103 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Waalre, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Steph Zoetmulderdreef 103 vergeleken met de buurt?

Steph Zoetmulderdreef 103 heeft 270 m² woonoppervlakte en 1033 m³ inhoud. Het perceel is 862 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Waalre ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steph Zoetmulderdreef 103 en wat betekent dat?

Steph Zoetmulderdreef 103 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-06-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steph Zoetmulderdreef 103?

Steph Zoetmulderdreef 103 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Waalre?

De wijk Waalre in Waalre (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 6.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waalre?