Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1940
- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
Park Leeuwensteijn 63 is een woonhuis in Voorburg, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m² en een perceel van 145 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €653.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Park Leeuwensteijn 63
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
1.8 kmDe prijsindicatie voor Park Leeuwensteijn 63 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleurenbuurt is €653.000. Dat komt neer op circa €4.442 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPark Leeuwensteijn 63 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Kleurenbuurt. De buurt telt 359 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.067 inwoners per km².
Park Leeuwensteijn 63 is een woonhuis in Kleurenbuurt, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Park Leeuwensteijn 63 heeft 147 m² woonoppervlakte. Het perceel is 145 m². In Kleurenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €653.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Park Leeuwensteijn 63 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-01-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Kleurenbuurt in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €653.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Park Leeuwensteijn 63 in Kleurenbuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Park Leeuwensteijn 63: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.