Herenhuis, tussenwoning Park Leeuwensteijn 65 Voorburg

Park Leeuwensteijn 65, 2272 AB Voorburg

166 m² Bouwjaar 1940 8 kamers 6 slaapkamers Label C

Park Leeuwensteijn 65 is een herenhuis, tussenwoning in Voorburg, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 202 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €653.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
202 m²
Inhoud
579 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€840.000 tot €940.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Park Leeuwensteijn 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Park Leeuwensteijn 65

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
165.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
223.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.8%
CO₂-emissie
40.3 kg/m²

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Voorburg

860 Inwoners
350 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
359 Woningvoorraad
€653.000 Gem. woningwaarde Kleurenbuurt
96% Koopwoningen
3.067 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Park Leeuwensteijn 65

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Park Leeuwensteijn 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Park Leeuwensteijn 65?

De prijsindicatie voor Park Leeuwensteijn 65 ligt rond €840.000 tot €940.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleurenbuurt is €653.000. Dat komt neer op circa €3.934 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Park Leeuwensteijn 65 zich tot de wijk Kleurenbuurt?

Park Leeuwensteijn 65 is een herenhuis, tussenwoning van 166 m² in de wijk Kleurenbuurt. De buurt telt 359 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.067 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Park Leeuwensteijn 65?

Park Leeuwensteijn 65 is een herenhuis, tussenwoning in Kleurenbuurt, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Park Leeuwensteijn 65 vergeleken met de buurt?

Park Leeuwensteijn 65 heeft 166 m² woonoppervlakte en 579 m³ inhoud. Het perceel is 202 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Kleurenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €653.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Park Leeuwensteijn 65 en wat betekent dat?

Park Leeuwensteijn 65 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Park Leeuwensteijn 65?

Park Leeuwensteijn 65 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 72 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kleurenbuurt?

De wijk Kleurenbuurt in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €653.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleurenbuurt?