Streetview Copwijkseweg 3 Vogelwaarde

Copwijkseweg 3, 4581 PX Vogelwaarde

185 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Copwijkseweg 3 is een woonhuis in Vogelwaarde, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 2020 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
2020 m²
Inhoud
680 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Copwijkseweg 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Copwijkseweg 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
123.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.8%
CO₂-emissie
32.21 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vogelwaarde

Onderwijs

Basisschool

3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

5.4 km
Vervoer

Treinstation

42.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.5 km
Gezondheid

Apotheek

5.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

6.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Vogelwaarde

245 Inwoners
100 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
112 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Vogelwaarde
96% Koopwoningen
18 Inwoners per km²

Locatie van Copwijkseweg 3

Vergelijkbare woningen in Vogelwaarde

Veelgestelde vragen over Copwijkseweg 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Copwijkseweg 3?

De prijsindicatie voor Copwijkseweg 3 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Vogelwaarde is €362.000. Dat komt neer op circa €1.957 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Copwijkseweg 3 zich tot de wijk Buitengebied Vogelwaarde?

Copwijkseweg 3 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Buitengebied Vogelwaarde. De buurt telt 112 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Copwijkseweg 3?

Copwijkseweg 3 is een woonhuis in Buitengebied Vogelwaarde, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Copwijkseweg 3 vergeleken met de buurt?

Copwijkseweg 3 heeft 185 m² woonoppervlakte en 680 m³ inhoud. Het perceel is 2020 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Buitengebied Vogelwaarde ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Copwijkseweg 3 en wat betekent dat?

Copwijkseweg 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Copwijkseweg 3?

Copwijkseweg 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Vogelwaarde?

De wijk Buitengebied Vogelwaarde in Vogelwaarde (Zeeland) kenmerkt zich door 245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Vogelwaarde?

Vanuit Copwijkseweg 3 in Buitengebied Vogelwaarde bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 3 km, huisarts op 5.4 km, treinstation op 42.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.