Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 725 m²
- Inhoud
- 585 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Beukenstraat 4 is een woonhuis in Vogelwaarde, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 725 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beukenstraat 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
6 kmTreinstation
42.1 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
9.7 kmApotheek
5.9 kmZiekenhuis
8.9 kmRestaurant
1.3 kmCafé
7.2 kmBibliotheek
6.6 kmBioscoop
9.9 kmDe prijsindicatie voor Beukenstraat 4 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Boschkapelle is €284.000. Dat komt neer op circa €1.721 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeukenstraat 4 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Boschkapelle. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.605 inwoners per km².
Beukenstraat 4 is een woonhuis in Boschkapelle, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Beukenstraat 4 heeft 165 m² woonoppervlakte en 585 m³ inhoud. Het perceel is 725 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Boschkapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Beukenstraat 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-02-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Beukenstraat 4 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Boschkapelle in Vogelwaarde (Zeeland) kenmerkt zich door 975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Beukenstraat 4 in Boschkapelle bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 6 km, treinstation op 42.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beukenstraat 4: ziekenhuis op 8.9 km, apotheek op 5.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 9.7 km.