Vrijstaande woning Elzenstraat 30 Vogelwaarde

Elzenstraat 30, 4581 AW Vogelwaarde

170 m² Bouwjaar 1979 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Elzenstraat 30 is een vrijstaande woning in Vogelwaarde, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 824 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €205.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
824 m²
Inhoud
670 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Elzenstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elzenstraat 30

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Vogelwaarde

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

6.1 km
Vervoer

Treinstation

42.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

6.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

6.3 km
Cultuur

Bibliotheek

6.7 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

Buurtinformatie in Vogelwaarde

645 Inwoners
290 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
310 Woningvoorraad
€205.000 Gem. woningwaarde Stoppeldijk
67% Koopwoningen
1.459 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Elzenstraat 30

Vergelijkbare woningen in Vogelwaarde

Veelgestelde vragen over Elzenstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Elzenstraat 30?

De prijsindicatie voor Elzenstraat 30 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Stoppeldijk is €205.000. Dat komt neer op circa €1.206 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elzenstraat 30 zich tot de wijk Stoppeldijk?

Elzenstraat 30 is een vrijstaande woning van 170 m² in de wijk Stoppeldijk. De buurt telt 310 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.459 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elzenstraat 30?

Elzenstraat 30 is een vrijstaande woning in Stoppeldijk, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Elzenstraat 30 vergeleken met de buurt?

Elzenstraat 30 heeft 170 m² woonoppervlakte en 670 m³ inhoud. Het perceel is 824 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Stoppeldijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €205.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elzenstraat 30 en wat betekent dat?

Elzenstraat 30 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Elzenstraat 30?

Elzenstraat 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Stoppeldijk?

De wijk Stoppeldijk in Vogelwaarde (Zeeland) kenmerkt zich door 645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €205.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stoppeldijk?

Vanuit Elzenstraat 30 in Stoppeldijk bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 6.1 km, treinstation op 42.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.