Portiekflat Pieter Poststraat 27 Vlissingen

Pieter Poststraat 27, 4383 CA Vlissingen

57 m² Bouwjaar 1986 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Pieter Poststraat 27 is een portiekflat in Vlissingen, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €186.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
57 m²
Inhoud
188 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€160.000 tot €185.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Pieter Poststraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Poststraat 27

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
135.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
209.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.36 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

715 Inwoners
340 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
331 Woningvoorraad
€186.000 Gem. woningwaarde Het Fort e.o.
44% Koopwoningen
3.206 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieter Poststraat 27

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Pieter Poststraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Poststraat 27?

De prijsindicatie voor Pieter Poststraat 27 ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Fort e.o. is €186.000. Dat komt neer op circa €3.263 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Poststraat 27 zich tot de wijk Het Fort e.o.?

Pieter Poststraat 27 is een portiekflat van 57 m² in de wijk Het Fort e.o.. De buurt telt 331 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.206 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Poststraat 27?

Pieter Poststraat 27 is een portiekflat in Het Fort e.o., gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Pieter Poststraat 27 vergeleken met de buurt?

Pieter Poststraat 27 heeft 57 m² woonoppervlakte en 188 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Het Fort e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €186.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Poststraat 27 en wat betekent dat?

Pieter Poststraat 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieter Poststraat 27?

Pieter Poststraat 27 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Het Fort e.o.?

De wijk Het Fort e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €186.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Fort e.o.?

Vanuit Pieter Poststraat 27 in Het Fort e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.