Woningdetails
- Type
- Portiekflat (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Inhoud
- 182 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2016 tot 2019
- Daktype
- Plat dak
Hendrick Avercamplaan 30 is een portiekflat (appartement) in Vlissingen, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €159.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hendrick Avercamplaan 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2 kmTE HUUR! Bent u op zoek naar een nette huurwoning in Vlissingen? Kom dan eens kijken aan de Hendrick Avercamplaan 30 in Vlissingen.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Hendrick Avercamplaan 30 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Hercules Segherslaan e.o. is €159.000. Dat komt neer op circa €2.839 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHendrick Avercamplaan 30 is een portiekflat (appartement) van 56 m² in de wijk Hercules Segherslaan e.o.. De buurt telt 1.198 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.368 inwoners per km².
Hendrick Avercamplaan 30 is een portiekflat (appartement) in Hercules Segherslaan e.o., gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Hendrick Avercamplaan 30 heeft 56 m² woonoppervlakte en 182 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Hercules Segherslaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €159.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hendrick Avercamplaan 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-10-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.44 kg/jaar.
Hendrick Avercamplaan 30 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Hercules Segherslaan e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €159.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Hendrick Avercamplaan 30 in Hercules Segherslaan e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.