Tussenwoning Glacisstraat 111 Vlissingen

Glacisstraat 111, 4381 SC Vlissingen

191 m² Bouwjaar 1903 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Glacisstraat 111 is een tussenwoning in Vlissingen, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m², een perceel van 137 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €165.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
898 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Glacisstraat 111

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Glacisstraat 111

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
165.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
3.9%
CO₂-emissie
40.59 kg/m²

Tuin
Ja (66.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2800 Inwoners
1780 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1715 Woningvoorraad
€165.000 Gem. woningwaarde Scheldestraat e.o.
45% Koopwoningen
10.966 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Glacisstraat 111

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Glacisstraat 111

Wat is de geschatte woningwaarde van Glacisstraat 111?

De prijsindicatie voor Glacisstraat 111 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Scheldestraat e.o. is €165.000. Dat komt neer op circa €864 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Glacisstraat 111 zich tot de wijk Scheldestraat e.o.?

Glacisstraat 111 is een tussenwoning van 191 m² in de wijk Scheldestraat e.o.. De buurt telt 1.715 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.966 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Glacisstraat 111?

Glacisstraat 111 is een tussenwoning in Scheldestraat e.o., gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Glacisstraat 111 vergeleken met de buurt?

Glacisstraat 111 heeft 191 m² woonoppervlakte en 898 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Scheldestraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €165.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Glacisstraat 111 en wat betekent dat?

Glacisstraat 111 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Glacisstraat 111?

Glacisstraat 111 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 66 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Scheldestraat e.o.?

De wijk Scheldestraat e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €165.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldestraat e.o.?