Streetview De Insulindestraat 51 Vlissingen

De Insulindestraat 51, 4381 NR Vlissingen

189 m² Bouwjaar 2021 6 kamers 4 slaapkamers Label A+++

De Insulindestraat 51 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 114 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Inhoud
646 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor De Insulindestraat 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Insulindestraat 51

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
68.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
16.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
82.1%
CO₂-emissie
3.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Vlissingen

955 Inwoners
530 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
462 Woningvoorraad
€217.000 Gem. woningwaarde Scheldekwartier
37% Koopwoningen
3.699 Inwoners per km²

Locatie van De Insulindestraat 51

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over De Insulindestraat 51

Wat is de geschatte woningwaarde van De Insulindestraat 51?

De gemiddelde woningwaarde in Scheldekwartier is €217.000. Dat komt neer op circa €1.148 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Insulindestraat 51 zich tot de wijk Scheldekwartier?

De Insulindestraat 51 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Scheldekwartier. De buurt telt 462 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.699 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Insulindestraat 51?

De Insulindestraat 51 is een woonhuis in Scheldekwartier, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is De Insulindestraat 51 vergeleken met de buurt?

De Insulindestraat 51 heeft 189 m² woonoppervlakte en 646 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Scheldekwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Insulindestraat 51 en wat betekent dat?

De Insulindestraat 51 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-01-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Insulindestraat 51?

De Insulindestraat 51 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scheldekwartier?

De wijk Scheldekwartier in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scheldekwartier?

Vanuit De Insulindestraat 51 in Scheldekwartier bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.