Eengezinswoning, tussenwoning Reinoud III-straat 15 Vianen

Reinoud III-straat 15, 4131 ZM Vianen

80 m² Bouwjaar 1963 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Reinoud III-straat 15 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vianen, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m², een perceel van 137 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
80 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
284 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Reinoud III-straat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reinoud III-straat 15

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
183.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
261.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.99 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (35.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

11.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

11.1 km

Buurtinformatie in Vianen

555 Inwoners
230 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
222 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Herenbuurt
68% Koopwoningen
6.650 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Reinoud III-straat 15

Vergelijkbare woningen in Vianen

Veelgestelde vragen over Reinoud III-straat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Reinoud III-straat 15?

De prijsindicatie voor Reinoud III-straat 15 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Herenbuurt is €288.000. Dat komt neer op circa €3.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reinoud III-straat 15 zich tot de wijk Herenbuurt?

Reinoud III-straat 15 is een eengezinswoning, tussenwoning van 80 m² in de wijk Herenbuurt. De buurt telt 222 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.650 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reinoud III-straat 15?

Reinoud III-straat 15 is een eengezinswoning, tussenwoning in Herenbuurt, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Reinoud III-straat 15 vergeleken met de buurt?

Reinoud III-straat 15 heeft 80 m² woonoppervlakte en 284 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Herenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reinoud III-straat 15 en wat betekent dat?

Reinoud III-straat 15 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-09-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Reinoud III-straat 15?

Reinoud III-straat 15 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 35 m².

Hoe is de woningmarkt in Herenbuurt?

De wijk Herenbuurt in Vianen (Utrecht) kenmerkt zich door 555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Herenbuurt?

Vanuit Reinoud III-straat 15 in Herenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 11.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.