Streetview Horsterweg 147 Venlo

Horsterweg 147, 5928 NC Venlo

309 m² Bouwjaar 1922

Horsterweg 147 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 309 m² en een perceel van 1160 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
309 m²
Perceeloppervlakte
1160 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Horsterweg 147

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Venlo

555 Inwoners
230 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
224 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Horsterweg
93% Koopwoningen
1.105 Inwoners per km²

Locatie van Horsterweg 147

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Horsterweg 147

Wat is de geschatte woningwaarde van Horsterweg 147?

De gemiddelde woningwaarde in Horsterweg is €347.000. Dat komt neer op circa €1.123 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Horsterweg 147 zich tot de wijk Horsterweg?

Horsterweg 147 is een woonhuis van 309 m² in de wijk Horsterweg. De buurt telt 224 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.105 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Horsterweg 147?

Horsterweg 147 is een woonhuis in Horsterweg, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Horsterweg 147 vergeleken met de buurt?

Horsterweg 147 heeft 309 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1160 m². In Horsterweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Horsterweg?

De wijk Horsterweg in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Horsterweg?

Vanuit Horsterweg 147 in Horsterweg bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Horsterweg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Horsterweg 147: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Horsterweg?

Recreatie nabij Horsterweg: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Horsterweg 147?