Eengezinswoning, vrijstaande woning Heymansstraat 110 Venlo

Heymansstraat 110, 5927 NS Venlo

208 m² Bouwjaar 1957 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Heymansstraat 110 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Venlo, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m², een perceel van 8032 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
208 m²
Perceeloppervlakte
8032 m²
Inhoud
1207 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€665.000 tot €765.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Heymansstraat 110

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heymansstraat 110

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
189.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
293.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.02 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (5000.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
4 auto(s)

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Venlo

635 Inwoners
245 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
247 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Kern Boekend
87% Koopwoningen
1.029 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heymansstraat 110

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Heymansstraat 110

Wat is de geschatte woningwaarde van Heymansstraat 110?

De prijsindicatie voor Heymansstraat 110 ligt rond €665.000 tot €765.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Boekend is €403.000. Dat komt neer op circa €1.938 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heymansstraat 110 zich tot de wijk Kern Boekend?

Heymansstraat 110 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 208 m² in de wijk Kern Boekend. De buurt telt 247 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.029 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heymansstraat 110?

Heymansstraat 110 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kern Boekend, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Heymansstraat 110 vergeleken met de buurt?

Heymansstraat 110 heeft 208 m² woonoppervlakte en 1207 m³ inhoud. Het perceel is 8032 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Kern Boekend ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heymansstraat 110 en wat betekent dat?

Heymansstraat 110 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-09-23. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heymansstraat 110?

Heymansstraat 110 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 5000 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Boekend?

De wijk Kern Boekend in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Boekend?

Vanuit Heymansstraat 110 in Kern Boekend bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Boekend?

Zorg en onderwijs in de buurt van Heymansstraat 110: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 2.7 km, middelbare school op 2.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kern Boekend?

Recreatie nabij Kern Boekend: restaurant (2.7 km), cafe (0.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Heymansstraat 110?

De prijsindicatie ligt rond €665.000 tot €765.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kern Boekend is €403.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Heymansstraat 110?

Een woningrapport voor Heymansstraat 110 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Boekend. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1957, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen