Streetview Heymansstraat 90 Venlo

Heymansstraat 90, 5927 NS Venlo

158 m² Bouwjaar 1950 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Heymansstraat 90 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 1556 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
1556 m²
Inhoud
511 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Heymansstraat 90

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heymansstraat 90

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
187.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
276.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Venlo

635 Inwoners
245 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
247 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Kern Boekend
87% Koopwoningen
1.029 Inwoners per km²

Locatie van Heymansstraat 90

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Heymansstraat 90

Wat is de geschatte woningwaarde van Heymansstraat 90?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Boekend is €403.000. Dat komt neer op circa €2.551 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heymansstraat 90 zich tot de wijk Kern Boekend?

Heymansstraat 90 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Kern Boekend. De buurt telt 247 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.029 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heymansstraat 90?

Heymansstraat 90 is een woonhuis in Kern Boekend, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Heymansstraat 90 vergeleken met de buurt?

Heymansstraat 90 heeft 158 m² woonoppervlakte en 511 m³ inhoud. Het perceel is 1556 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Kern Boekend ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heymansstraat 90 en wat betekent dat?

Heymansstraat 90 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-09-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heymansstraat 90?

Heymansstraat 90 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Boekend?

De wijk Kern Boekend in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Boekend?

Vanuit Heymansstraat 90 in Kern Boekend bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.