Streetview Huiskampweg 24 Venlo

Huiskampweg 24, 5927 NN Venlo

218 m² Bouwjaar 2022 6 kamers 3 slaapkamers Label APLUSPLUSPLUSPLUS

Huiskampweg 24 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m², een perceel van 1045 m² en 6 kamers. Het energielabel is APLUSPLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
218 m²
Perceeloppervlakte
1045 m²
Inhoud
850 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Huiskampweg 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Huiskampweg 24

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUSPLUSPLUS

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Venlo

635 Inwoners
245 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
247 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Kern Boekend
87% Koopwoningen
1.029 Inwoners per km²

Locatie van Huiskampweg 24

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Huiskampweg 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Huiskampweg 24?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Boekend is €403.000. Dat komt neer op circa €1.849 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Huiskampweg 24 zich tot de wijk Kern Boekend?

Huiskampweg 24 is een woonhuis van 218 m² in de wijk Kern Boekend. De buurt telt 247 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.029 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Huiskampweg 24?

Huiskampweg 24 is een woonhuis in Kern Boekend, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Huiskampweg 24 vergeleken met de buurt?

Huiskampweg 24 heeft 218 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 1045 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Kern Boekend ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Huiskampweg 24 en wat betekent dat?

Huiskampweg 24 heeft energielabel APLUSPLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Huiskampweg 24?

Huiskampweg 24 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Boekend?

De wijk Kern Boekend in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Boekend?

Vanuit Huiskampweg 24 in Kern Boekend bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Boekend?