Halfvrijstaande woning Heymansstraat 147 Venlo

Heymansstraat 147, 5927 NR Venlo

131 m² Bouwjaar 1976 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Heymansstraat 147 is een halfvrijstaande woning in Venlo, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 245 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
245 m²
Inhoud
466 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Heymansstraat 147

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heymansstraat 147

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
137.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.2%
CO₂-emissie
32.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Venlo

635 Inwoners
245 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
247 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Kern Boekend
87% Koopwoningen
1.029 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heymansstraat 147

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Heymansstraat 147

Wat is de geschatte woningwaarde van Heymansstraat 147?

De prijsindicatie voor Heymansstraat 147 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Boekend is €403.000. Dat komt neer op circa €3.076 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heymansstraat 147 zich tot de wijk Kern Boekend?

Heymansstraat 147 is een halfvrijstaande woning van 131 m² in de wijk Kern Boekend. De buurt telt 247 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.029 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heymansstraat 147?

Heymansstraat 147 is een halfvrijstaande woning in Kern Boekend, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Heymansstraat 147 vergeleken met de buurt?

Heymansstraat 147 heeft 131 m² woonoppervlakte en 466 m³ inhoud. Het perceel is 245 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Kern Boekend ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heymansstraat 147 en wat betekent dat?

Heymansstraat 147 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-05-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heymansstraat 147?

Heymansstraat 147 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kern Boekend?

De wijk Kern Boekend in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Boekend?

Vanuit Heymansstraat 147 in Kern Boekend bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.