Eengezinswoning, vrijstaande woning Sitterskampweg 164 Venlo

Sitterskampweg 164, 5927 NK Venlo

159 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Sitterskampweg 164 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Venlo, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 2285 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
2285 m²
Inhoud
908 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, outside_built_up_area, Landelijk gelegen, open_position, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Sitterskampweg 164

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sitterskampweg 164

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
184.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
254.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.1%
CO₂-emissie
44.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Venlo

245 Inwoners
95 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
94 Woningvoorraad
€484.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Boekend
91% Koopwoningen
38 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sitterskampweg 164

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Sitterskampweg 164

Wat is de geschatte woningwaarde van Sitterskampweg 164?

De prijsindicatie voor Sitterskampweg 164 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Boekend is €484.000. Dat komt neer op circa €3.044 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sitterskampweg 164 zich tot de wijk Verspreide huizen Boekend?

Sitterskampweg 164 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 159 m² in de wijk Verspreide huizen Boekend. De buurt telt 94 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sitterskampweg 164?

Sitterskampweg 164 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Verspreide huizen Boekend, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Sitterskampweg 164 vergeleken met de buurt?

Sitterskampweg 164 heeft 159 m² woonoppervlakte en 908 m³ inhoud. Het perceel is 2285 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Verspreide huizen Boekend ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sitterskampweg 164 en wat betekent dat?

Sitterskampweg 164 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-02-03. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 44.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sitterskampweg 164?

Sitterskampweg 164 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Boekend?

De wijk Verspreide huizen Boekend in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Boekend?