Straatbeeld van Postweg 37 in Venlo

Postweg 37, 5913 PD Venlo

260 m² Bouwjaar 2024 Label A+++

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Postweg 37 is een vrijstaande woning in Venlo, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m² en een perceel van 900 m². Het energielabel is A+++.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
260 m²
Perceeloppervlakte
900 m²
Inhoud
1234 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Postweg 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Postweg 37

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
91.35 kWh/m²
CO₂-emissie
10.37 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Stalberg-Oost

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,7 km
Dagelijks

Supermarkt

1,6 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

2,6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4,6 km
Horeca

Restaurant

1,9 km
Horeca

Café

0,9 km
Cultuur

Bibliotheek

3,1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Stalberg-Oost

Postweg 37 ligt in de buurt Stalberg-Oost in Venlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 625 inwoners en 197 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 99% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 895.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,6 km tot een supermarkt, 1,7 km tot een basisschool en 3 km tot een huisarts.

625 Inwoners
200 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
197 Woningvoorraad
€895.000 Gem. WOZ-waarde Stalberg-Oost
99% Koopwoningen
1.726 Inwoners per km²

Locatie van Postweg 37

Vergelijkbare woningen in Venlo

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Venlo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Postweg 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Postweg 37?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stalberg-Oost €895.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Postweg 37 zich tot de CBS-buurt Stalberg-Oost?

Postweg 37 is een vrijstaande woning van 260 m² in de CBS-buurt Stalberg-Oost. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 197 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.726 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Postweg 37?

Postweg 37 is een vrijstaande woning in Stalberg-Oost, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Postweg 37 vergeleken met de buurt?

Postweg 37 heeft 260 m² woonoppervlakte en 1234 m³ inhoud. Het perceel is 900 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stalberg-Oost €895.000.

Wat is het energielabel van Postweg 37 en wat betekent dat?

Postweg 37 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-12-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.37 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Stalberg-Oost?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Stalberg-Oost in Venlo (Limburg) 625 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €895.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Stalberg-Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stalberg-Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,6 km tot een supermarkt, 1,7 km tot een basisschool, 3 km tot een huisarts, 2,6 km tot een treinstation, 2,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Stalberg-Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stalberg-Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,6 km tot een ziekenhuis, 2,1 km tot een apotheek, 1,4 km tot een kinderdagverblijf, 3 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Stalberg-Oost?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stalberg-Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,9 km tot een restaurant, 0,9 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Postweg 37?

Een woningrapport voor Postweg 37 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Stalberg-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Venlo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars