Vrijstaande woning Kamperfoelieweg 8 Venlo

Kamperfoelieweg 8, 5915 HR Venlo

208 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Kamperfoelieweg 8 is een vrijstaande woning in Venlo, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m², een perceel van 1100 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €636.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
208 m²
Perceeloppervlakte
1100 m²
Inhoud
961 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.135.000 tot €1.385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
at_edge_of_woods, on_quiet_road, in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kamperfoelieweg 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kamperfoelieweg 8

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
128.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
36.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
83.9%
CO₂-emissie
8.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Venlo

375 Inwoners
155 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
157 Woningvoorraad
€636.000 Gem. woningwaarde Stalberg (midden)
98% Koopwoningen
1.501 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kamperfoelieweg 8

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Kamperfoelieweg 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Kamperfoelieweg 8?

De prijsindicatie voor Kamperfoelieweg 8 ligt rond €1.135.000 tot €1.385.000. De gemiddelde woningwaarde in Stalberg (midden) is €636.000. Dat komt neer op circa €3.058 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kamperfoelieweg 8 zich tot de wijk Stalberg (midden)?

Kamperfoelieweg 8 is een vrijstaande woning van 208 m² in de wijk Stalberg (midden). De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.501 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kamperfoelieweg 8?

Kamperfoelieweg 8 is een vrijstaande woning in Stalberg (midden), gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kamperfoelieweg 8 vergeleken met de buurt?

Kamperfoelieweg 8 heeft 208 m² woonoppervlakte en 961 m³ inhoud. Het perceel is 1100 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Stalberg (midden) ligt de gemiddelde woningwaarde op €636.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kamperfoelieweg 8 en wat betekent dat?

Kamperfoelieweg 8 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-05-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kamperfoelieweg 8?

Kamperfoelieweg 8 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stalberg (midden)?

De wijk Stalberg (midden) in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €636.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stalberg (midden)?

Vanuit Kamperfoelieweg 8 in Stalberg (midden) bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stalberg (midden)?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kamperfoelieweg 8: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Stalberg (midden)?

Recreatie nabij Stalberg (midden): restaurant (1.1 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Kamperfoelieweg 8?

Kamperfoelieweg 8 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €1.135.000 tot €1.385.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Stalberg (midden) is €636.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Kamperfoelieweg 8?

Een woningrapport voor Kamperfoelieweg 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Stalberg (midden). Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1971, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen