Streetview Meester van Sonstraat 2 Veghel

Meester van Sonstraat 2, 5464 WN Veghel

253 m² Bouwjaar 2014

Meester van Sonstraat 2 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m² en een perceel van 456 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €445.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
253 m²
Perceeloppervlakte
456 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Meester van Sonstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

17 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

3.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Veghel

1205 Inwoners
480 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
488 Woningvoorraad
€445.000 Gem. woningwaarde Mariaheide
86% Koopwoningen
2.061 Inwoners per km²

Locatie van Meester van Sonstraat 2

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Meester van Sonstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Meester van Sonstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Mariaheide is €445.000. Dat komt neer op circa €1.759 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meester van Sonstraat 2 zich tot de wijk Mariaheide?

Meester van Sonstraat 2 is een woonhuis van 253 m² in de wijk Mariaheide. De buurt telt 488 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meester van Sonstraat 2?

Meester van Sonstraat 2 is een woonhuis in Mariaheide, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Meester van Sonstraat 2 vergeleken met de buurt?

Meester van Sonstraat 2 heeft 253 m² woonoppervlakte. Het perceel is 456 m². In Mariaheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €445.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Mariaheide?

De wijk Mariaheide in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €445.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mariaheide?

Vanuit Meester van Sonstraat 2 in Mariaheide bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 17 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Mariaheide?

Zorg en onderwijs in de buurt van Meester van Sonstraat 2: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 3.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Mariaheide?

Recreatie nabij Mariaheide: restaurant (3.5 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Meester van Sonstraat 2?