Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 227 m²
- Perceeloppervlakte
- 701 m²
- Inhoud
- 921 m³
- Kamers
- 6
Ringoven 85 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 227 m², een perceel van 701 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €445.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ringoven 85
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
17 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
3.4 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
3.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
4.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Mariaheide is €445.000. Dat komt neer op circa €1.960 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRingoven 85 is een woonhuis van 227 m² in de wijk Mariaheide. De buurt telt 488 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.061 inwoners per km².
Ringoven 85 is een woonhuis in Mariaheide, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Ringoven 85 heeft 227 m² woonoppervlakte en 921 m³ inhoud. Het perceel is 701 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Mariaheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €445.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ringoven 85 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Ringoven 85 heeft 6 kamers.
De wijk Mariaheide in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €445.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Ringoven 85 in Mariaheide bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 17 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ringoven 85: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 3.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.3 km.