Streetview Ringoven 72 Veghel

Ringoven 72, 5464 WJ Veghel

190 m² Bouwjaar 2003

Ringoven 72 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m² en een perceel van 406 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €445.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
406 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ringoven 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

17 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

3.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Veghel

1205 Inwoners
480 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
488 Woningvoorraad
€445.000 Gem. woningwaarde Mariaheide
86% Koopwoningen
2.061 Inwoners per km²

Locatie van Ringoven 72

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Ringoven 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Ringoven 72?

De gemiddelde woningwaarde in Mariaheide is €445.000. Dat komt neer op circa €2.342 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ringoven 72 zich tot de wijk Mariaheide?

Ringoven 72 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Mariaheide. De buurt telt 488 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ringoven 72?

Ringoven 72 is een woonhuis in Mariaheide, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ringoven 72 vergeleken met de buurt?

Ringoven 72 heeft 190 m² woonoppervlakte. Het perceel is 406 m². In Mariaheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €445.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Mariaheide?

De wijk Mariaheide in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €445.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mariaheide?

Vanuit Ringoven 72 in Mariaheide bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 17 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Mariaheide?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ringoven 72: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 3.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Mariaheide?

Recreatie nabij Mariaheide: restaurant (3.5 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Ringoven 72?

Een woningrapport voor Ringoven 72 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Mariaheide. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2003, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.