Streetview Hintelstraat 20 Veghel

Hintelstraat 20, 5464 RE Veghel

149 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Hintelstraat 20 is een woonhuis in Veghel, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 4421 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €648.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
4421 m²
Inhoud
1253 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hintelstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hintelstraat 20

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
242.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
338.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
62.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

17.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

3.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Veghel

475 Inwoners
175 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
142 Woningvoorraad
€648.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Mariaheide
92% Koopwoningen
133 Inwoners per km²

Locatie van Hintelstraat 20

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Hintelstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Hintelstraat 20?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Mariaheide is €648.000. Dat komt neer op circa €4.349 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hintelstraat 20 zich tot de wijk Buitengebied Mariaheide?

Hintelstraat 20 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Buitengebied Mariaheide. De buurt telt 142 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 133 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hintelstraat 20?

Hintelstraat 20 is een woonhuis in Buitengebied Mariaheide, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hintelstraat 20 vergeleken met de buurt?

Hintelstraat 20 heeft 149 m² woonoppervlakte en 1253 m³ inhoud. Het perceel is 4421 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Buitengebied Mariaheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €648.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hintelstraat 20 en wat betekent dat?

Hintelstraat 20 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-03-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 62.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hintelstraat 20?

Hintelstraat 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Mariaheide?

De wijk Buitengebied Mariaheide in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €648.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Mariaheide?

Vanuit Hintelstraat 20 in Buitengebied Mariaheide bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 17.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.