Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Mergelven 54 Veghel

Mergelven 54, 5464 PV Veghel

141 m² Bouwjaar 2016 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Mergelven 54 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Veghel, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 246 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
246 m²
Inhoud
594 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€565.000 tot €665.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Mergelven 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mergelven 54

Tuin
Ja (98.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Veghel

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

17 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

3.2 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Veghel

2015 Inwoners
750 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
762 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde 't Ven Oost
71% Koopwoningen
4.610 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mergelven 54

Vergelijkbare woningen in Veghel

Veelgestelde vragen over Mergelven 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Mergelven 54?

De prijsindicatie voor Mergelven 54 ligt rond €565.000 tot €665.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Ven Oost is €407.000. Dat komt neer op circa €2.887 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mergelven 54 zich tot de wijk 't Ven Oost?

Mergelven 54 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 141 m² in de wijk 't Ven Oost. De buurt telt 762 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.610 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mergelven 54?

Mergelven 54 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in 't Ven Oost, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Mergelven 54 vergeleken met de buurt?

Mergelven 54 heeft 141 m² woonoppervlakte en 594 m³ inhoud. Het perceel is 246 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In 't Ven Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mergelven 54 en wat betekent dat?

Mergelven 54 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-02-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mergelven 54?

Mergelven 54 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 98 m².

Hoe is de woningmarkt in 't Ven Oost?

De wijk 't Ven Oost in Veghel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Ven Oost?

Vanuit Mergelven 54 in 't Ven Oost bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 17 km, snelwegoprit op 1.3 km.