Streetview Veerseweg 62 Veere

Veerseweg 62, 4351 SJ Veere

225 m² Bouwjaar 1956 6 kamers Label G

Veerseweg 62 is een woonhuis in Veere, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m², een perceel van 4340 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €566.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
225 m²
Perceeloppervlakte
4340 m²
Inhoud
1200 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Veerseweg 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veerseweg 62

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veere

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

4.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

5.9 km
Cultuur

Bibliotheek

6.4 km
Cultuur

Bioscoop

14.1 km

Buurtinformatie in Veere

215 Inwoners
85 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
85 Woningvoorraad
€566.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Veere
73% Koopwoningen
25 Inwoners per km²

Locatie van Veerseweg 62

Vergelijkbare woningen in Veere

Veelgestelde vragen over Veerseweg 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Veerseweg 62?

De prijsindicatie voor Veerseweg 62 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Veere is €566.000. Dat komt neer op circa €2.516 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veerseweg 62 zich tot de wijk Verspreide huizen Veere?

Veerseweg 62 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Verspreide huizen Veere. De buurt telt 85 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veerseweg 62?

Veerseweg 62 is een woonhuis in Verspreide huizen Veere, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Veerseweg 62 vergeleken met de buurt?

Veerseweg 62 heeft 225 m² woonoppervlakte en 1200 m³ inhoud. Het perceel is 4340 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Verspreide huizen Veere ligt de gemiddelde woningwaarde op €566.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veerseweg 62 en wat betekent dat?

Veerseweg 62 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-10-12. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veerseweg 62?

Veerseweg 62 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Veere?

De wijk Verspreide huizen Veere in Veere (Zeeland) kenmerkt zich door 215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €566.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Veere?

Vanuit Veerseweg 62 in Verspreide huizen Veere bereik je: supermarkt op 4.6 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 0.7 km.