Villa, vrijstaande woning Patrijzenlaan 10 Veere

Patrijzenlaan 10, 4351 RW Veere

353 m² Bouwjaar 1991 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Patrijzenlaan 10 is een villa, vrijstaande woning in Veere, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 353 m², een perceel van 2790 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
353 m²
Perceeloppervlakte
2790 m²
Inhoud
1717 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.245.000 tot €1.495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Patrijzenlaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Patrijzenlaan 10

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (1600.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin, zijtuin en zonneterras

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

4.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

7.5 km
Cultuur

Bibliotheek

7.8 km
Cultuur

Bioscoop

15.6 km

Buurtinformatie in Veere

85 Inwoners
50 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
91 Woningvoorraad
€476.000 Gem. woningwaarde Buiten de Veste
78% Koopwoningen
519 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Patrijzenlaan 10

Vergelijkbare woningen in Veere

Veelgestelde vragen over Patrijzenlaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Patrijzenlaan 10?

De prijsindicatie voor Patrijzenlaan 10 ligt rond €1.245.000 tot €1.495.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiten de Veste is €476.000. Dat komt neer op circa €1.348 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Patrijzenlaan 10 zich tot de wijk Buiten de Veste?

Patrijzenlaan 10 is een villa, vrijstaande woning van 353 m² in de wijk Buiten de Veste. De buurt telt 91 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 519 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Patrijzenlaan 10?

Patrijzenlaan 10 is een villa, vrijstaande woning in Buiten de Veste, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Patrijzenlaan 10 vergeleken met de buurt?

Patrijzenlaan 10 heeft 353 m² woonoppervlakte en 1717 m³ inhoud. Het perceel is 2790 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Buiten de Veste ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Patrijzenlaan 10 en wat betekent dat?

Patrijzenlaan 10 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Patrijzenlaan 10?

Patrijzenlaan 10 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 1600 m².

Hoe is de woningmarkt in Buiten de Veste?

De wijk Buiten de Veste in Veere (Zeeland) kenmerkt zich door 85 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiten de Veste?

Vanuit Patrijzenlaan 10 in Buiten de Veste bereik je: supermarkt op 4.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 8 km, snelwegoprit op 1.4 km.