2-onder-1-kapwoning Van 't Rieterf 11 Veenendaal

Van 't Rieterf 11, 3907 NZ Veenendaal

161 m² Bouwjaar 2017 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Van 't Rieterf 11 is een 2-onder-1-kapwoning in Veenendaal, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 223 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
223 m²
Inhoud
585 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€780.000 tot €880.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Van 't Rieterf 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van 't Rieterf 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.88
CO₂-emissie
6485.24 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Carport

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3325 Inwoners
1110 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
1095 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Buurtstede
64% Koopwoningen
8.251 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van 't Rieterf 11

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Van 't Rieterf 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Van 't Rieterf 11?

De prijsindicatie voor Van 't Rieterf 11 ligt rond €780.000 tot €880.000. De gemiddelde woningwaarde in Buurtstede is €458.000. Dat komt neer op circa €2.845 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van 't Rieterf 11 zich tot de wijk Buurtstede?

Van 't Rieterf 11 is een 2-onder-1-kapwoning van 161 m² in de wijk Buurtstede. De buurt telt 1.095 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.251 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van 't Rieterf 11?

Van 't Rieterf 11 is een 2-onder-1-kapwoning in Buurtstede, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van 't Rieterf 11 vergeleken met de buurt?

Van 't Rieterf 11 heeft 161 m² woonoppervlakte en 585 m³ inhoud. Het perceel is 223 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Buurtstede ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van 't Rieterf 11 en wat betekent dat?

Van 't Rieterf 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-11-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6485.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van 't Rieterf 11?

Van 't Rieterf 11 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 70 m².

Hoe is de woningmarkt in Buurtstede?

De wijk Buurtstede in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtstede?

Vanuit Van 't Rieterf 11 in Buurtstede bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buurtstede?

Zorg en onderwijs in de buurt van Van 't Rieterf 11: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buurtstede?

Recreatie nabij Buurtstede: restaurant (2.5 km), cafe (2.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Van 't Rieterf 11?

Van 't Rieterf 11 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €780.000 tot €880.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Buurtstede is €458.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Van 't Rieterf 11?

Een woningrapport voor Van 't Rieterf 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buurtstede. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2017, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen