Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Van Barnevelderf 19 Veenendaal

Van Barnevelderf 19, 3907 ML Veenendaal

182 m² Bouwjaar 2016 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Van Barnevelderf 19 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Veenendaal, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 238 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
238 m²
Inhoud
645 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Van Barnevelderf 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Barnevelderf 19

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.8
CO₂-emissie
6332.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Veenendaal

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Veenendaal

3325 Inwoners
1110 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
1095 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde Buurtstede
64% Koopwoningen
8.251 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Barnevelderf 19

Vergelijkbare woningen in Veenendaal

Veelgestelde vragen over Van Barnevelderf 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Barnevelderf 19?

De prijsindicatie voor Van Barnevelderf 19 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Buurtstede is €458.000. Dat komt neer op circa €2.516 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Barnevelderf 19 zich tot de wijk Buurtstede?

Van Barnevelderf 19 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 182 m² in de wijk Buurtstede. De buurt telt 1.095 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.251 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Barnevelderf 19?

Van Barnevelderf 19 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Buurtstede, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van Barnevelderf 19 vergeleken met de buurt?

Van Barnevelderf 19 heeft 182 m² woonoppervlakte en 645 m³ inhoud. Het perceel is 238 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Buurtstede ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Barnevelderf 19 en wat betekent dat?

Van Barnevelderf 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-11-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6332.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Barnevelderf 19?

Van Barnevelderf 19 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Buurtstede?

De wijk Buurtstede in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 3.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtstede?

Vanuit Van Barnevelderf 19 in Buurtstede bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buurtstede?

Zorg en onderwijs in de buurt van Van Barnevelderf 19: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buurtstede?

Recreatie nabij Buurtstede: restaurant (2.5 km), cafe (2.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Van Barnevelderf 19?

Van Barnevelderf 19 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €640.000 tot €740.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Buurtstede is €458.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Van Barnevelderf 19?

Een woningrapport voor Van Barnevelderf 19 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buurtstede. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2016, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen