Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2018
- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Inhoud
- 439 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Karper 8 is een woonhuis in Veenendaal, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 136 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Karper 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
3.7 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
2.4 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Veenderij is €584.000. Dat komt neer op circa €4.635 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKarper 8 is een woonhuis van 126 m² in de wijk Veenderij. De buurt telt 897 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.214 inwoners per km².
Karper 8 is een woonhuis in Veenderij, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Karper 8 heeft 126 m² woonoppervlakte en 439 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Veenderij ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Karper 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-10-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4069.41 kg/jaar.
Karper 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Veenderij in Veenendaal (Utrecht) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Karper 8 in Veenderij bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Karper 8: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3.7 km.